Dla pracownika

Jak znaleźć zatrudnienie w Polsce? Czy pracownik z Ukrainy jest potrzebny na polskim rynku pracy? Którzy przedsiębiorcy są skorzy do zatrudniania cudzoziemców. Agencja pracy POLRAB odpowie na wszystkie te pytania, jeżeli skorzystasz z jej usług. Jesteśmy nastawieni na pomoc każdemu, kto chce legalnie pracować w Polsce. Oferujemy tylko pracę w firmach, które gwarantują zatrudnienie na legalnych warunkach. Z naszą pomocą znajdziesz zatrudnienie tymczasowe, jak i stałe.

Współpracę podejmujemy z pracownikami, którzy chcą rzetelny, solidni, ambitni i chętni do pracy. Nie jest ważne czy masz doświadczenie, ale to, czy chcesz się rozwijać i budować swoją karierę zawodową. Jeżeli masz zapał do pracy, z naszą pomocą trafisz do przedsiębiorcy, który zagwarantuje Ci godne warunki pracy, a także solidne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności i zaangażowania.

Zbudowana na przejrzystych zasada współpracy zawsze przynosi dobre rezultaty. Od pracodawców oczekuje deklaracji legalnego zatrudnienia każdego pracownika z Ukrainy. Podpisujesz umowę, na podstawie której otrzymujesz ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, a także szereg innych świadczeń. Praca w polskiej firmie stanie się faktem, jeżeli zgłosisz się do naszej agencji pracy.